Gdzie najlepiej znaleźć dziewczynę w internecie?

Myślisz sobie: “Szukam dziewczyny, czy uda mi się ją przez internet znaleźć?”

Na szczęście duża szansa, że ci się to uda. Musisz tylko wiedzieć gdzie szukać.

Jest dużo miejsc gdzie dziewczyny przebywają w internecie. Serwisy społecznościowe: facebook, nasza klasa, fotka. Tematyczne fora dyskusyjne, i wiele innych miejsc w sieci.

Jest jednak miejsce gdzie kobiety logują się specjalnie po to, żeby znaleźć sobie faceta.

Wiesz co to za miejsce?

Odpowiedź to:

Portale randkowe! Tak dokładnie. Tam kobiety logują się specjalnie po to, żeby kogoś sobie znaleźć. Dlatego jeśli szukasz drugiej połówki warto, żebyś się tym zainteresował.

Zaraz wyjaśnię ci dlaczego…

Otóż codziennie steki jeśli nie tysiące dziewczyn loguje się do randkowych portali. I według badań 20 % osób korzystało lub cały czas korzysta ze stron randkowych.

Dlatego co piąta kobieta którą widzisz na ulicy. Może się właśnie logować na pewien portal randkowy. Tylko, że przez internet dużo łatwiej zagadać niż do dziewczyny na ulicy. Są nawet specjalne poradniki o tym jak poderwać dziewczynę przez internet, które bardzo sprawę ułatwiają.
Na ulicy czasami trudno podejść do dziewczyny i z nią porozmawiać. W internecie wystarczy wysłać wiadomość.

Sprawa nie jest oczywiście aż tak prosta. Nie wystarczy do kobiety napisać “cześć” lub “co tam?” w nadziei, że ona całą w skowronkach nam odpisze będzie od razu chciała nas poznać. Musimy wykazać się odrobiną kreatywności i nie pisać do niej tego same co piszą inni faceci.

Jeśli jednak szukasz dziewczyny to serwisy randkowe są na pewno warte wypróbowania.

Advertisements

One thought on “Gdzie najlepiej znaleźć dziewczynę w internecie?

  1. Zgodzę się z autorem, że portale randkowe są odpowiednim miejscem dla osób szukających swojej drugiej połówki. Wymienione powodu są jak najbardziej słuszne, ale jest też szereg innych plusów, które zachęcają do skorzystania z nich. Chociażby pomoc w dopasowaniu partnera. Coraz więcej portali oferuje teraz coś takiego, prekursorem chyba było mydwoje, tak mi się przynajmniej wydaje, bo u nich pierwszy raz, dawno temu, coś takiego widziałem. A czy w realnym świecie mamy możliwość sprawdzenia w jakim stopniu druga osoba jest do nas dopasowana? No właśnie… Poza tym mamy możliwość poznania wielu osób, rozmawiania czy pisania z nimi, a dopiero spośród nich możemy wybrać te najciekawsze “jednostki”, z którymi umówimy się na spotkanie. Jednak trzeba pamiętać, że teraz jest tak dużo takich portali, dlatego trzeba najpierw odpowiedzieć sobie czego tak naprawdę szukamy na nich, a dopiero później wybrać odpowiedni portal dla siebie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s