Jak opisać siebie na portalu randkowym

Opis często zdecyduje o tym czy kobieta na portalu randkowym nam odpisze czy nie. W kobiety w przeciwieństwie do większości facetów czytają opisy. Większość facetów wypełnia opis siebie i wymarzonej partnerki bardzo niedbale.

(tu jest dobre źródło o tym jak opisać siebie na portalu randkowym , dotyczy co prawda opisu na randkach sympatia, ale można to też wykorzystać na innych serwisach randkowych)

No dobra co możemy zrobić, żeby kobieta nie uciekła z naszego profilu po tym jak tylko przeczyta to co napisaliśmy?

Oto 3 wskazówki:

Nie wymieniaj po przecinku cech charakteru. Dla kobiety cechy wymienione po przecinku nic nie znaczą. Pisząc, że masz poczucie humoru ona wcale nie pomyśli, że je masz. Pisząc, że jesteś dobrym człowiekiem ona wcale nie pomyśli, że nim jesteś, wręcz przeciwnie, może pomyśleć, że ściemniasz bo większość dupków, którzy ją zostawili też mówili, że są dobrymi ludźmi.

Nie wymieniaj po przecinku dziesiątek zainteresowań  tylko napisz coś więcej o jednej albo dwóch. To dobrze, że się czymś interesujesz, dla kobiety to duży plus. Jednak jeśli facet napisał, że interesuje się: psychologią, siatkówką, podróżami, numizmatyką, socjologią, literaturą piękną, kinematografią itp. To są zbyt ogóle rzeczy i w dodatku kiedy wymienione w ten sposób po przecinku brzmią jakby w rezultacie facet nie interesował się niczym tyko wymienił co mu przyjdzie do głowy.

Nie zostawiaj pustego pola wymarzona partnerka. Napisz coś o kobiecie, którą chciałbyś poznać. Opisanie w ciekawy sposób, kobiety której szukasz, zainteresuje więcej kobiet niż większość cech które jesteś w stanie wymienić po przecinku. kobieta zobaczy, że wiesz czego chcesz od życia i będzie próbować pokazać Ci, że to właśnie ona jest kobietą której szukasz.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s